Декоративні кришки для люків у вигляді каменів, пісковиків та спила дерев.

Коли ми думаємо про кришки люків, ми зазвичай думаємо про дороги, велосипедні доріжки або пішохідні доріжки, можливо, також про будівельні майданчики або просто про важкі круглі кришки, які важко зрушити. Ми схильні не підозрювати, що в саду є кришки люків, принаймні якщо у нас самих немає саду. Власники садів, з іншого боку, знають, що у саду часто можна знайти кришки люків. Звичайно, вони не мають декоративного характеру, їх прийнято розглядати як необхідне зло, від якого не втекти. Але завдяки садовому каменю вигляд кришки люка можна легко приховати.

СПРАВЖНІ КАМІННЯ ДЛЯ КРИШОК ЛЮКІВ НЕДОРЕЧНІ

Звичайно, було б легко закрити кришку люка великим валуном. Є каміння, яке настільки велике, що кришка під ними зникає, ніби її ніколи й не було. Але є одна проблема. Як з практичних, так і з юридичних причин має сенс (або є обов'язковим), щоб кришка люка в саду була доступна в будь-який час. Однак це створює серйозні проблеми при роботі з брилою, яку важко чи неможливо перемістити без сторонньої допомоги. У разі надзвичайної ситуації закривати кришку люка валуном не лише недоцільно, а може бути небезпечно. Так що прикрити кришку люка – справді гарна ідея. Але не варто робити це зі справжнім камінням. Але є альтернативи:

декоративні кришки люків eco stoneСАДОВІ ДЕКОРАТИВНІ КАМЕНІ З МАРМУРОВОЇ КРИХТИ.

Чому б просто не використовувати декоративне садове каміння? Воно поєднує у собі чудовий зовнішній вигляд із відмінними властивостями, коли йдеться про закриття кришок люків. Оскільки декоративні кришки для люків з мармурової крихти легкі, їх можна легко переміщати однією рукою, нікому не потрібно займатися силовими тренуваннями протягом півроку, щоб відчути себе на висоті. А на вигляд вони не відрізняються від справжніх каменів.

КОЛИ ПРИКРАСА І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ІДУТЬ РУКА ОБ РУКУ

Покриття кришки люка має суто естетичне підґрунтя. Кришку не повинно бути видно, тому що вона порушує загальну картину саду. У той час як яскраві кольори, пишна зелень та ароматні рослини прикрашають сад усюди, кришка люка незвичайна і має досить неприємну форму. Таким чином, покриття садовим каменем має насамперед естетичне значення, а функціональність на першому плані. Тим краще, коли функціональність та декор сумісні.

Кришка на генератор eco stone

КАМІНЬ НА КАМІННІ...

Любителі саду давно відкрили для себе декоративні садові камені, і їх використання виходить далеко за межі покриття кришок люків. Садове каміння підходить для безлічі місць у саду, щоб приховати непривабливі речі або підкреслити красу. Наприклад актуальна нині кришка на генератор, розроблена з урахуванням усіх необхідних нюансів, а саме: оснащується гофрованим шлангом для виходу вихлопних газів назовні виробу, також вентиляційні отвори для забору та виведення повітря.
Тому не дивно, що у багатьох садах є не один садовий камінь, а кілька. Ви можете повеселитися та спробувати пограти в угадайку. Мета гри: знайти садовий камінь, під яким знаходиться кришка люка.

 

ЯКИЙ КАМІНЬ ВИ Б ХОТІЛИ? 

Можна з ймовірністю, що межує з упевненістю, сказати, що звичайна кришка люка не гармонує із садом. Якоюсь мірою це протиріччя в термінах: сад вражає своєю естетикою та прекрасними ароматами, а кришка люка помітніша через свою функціональну простоту. Коли справа доходить до декоративних кришок для люків, існують різні варіанти розмірів, форм і кольорів. Тут можливості варіації великі, камінь може бути ідеально інтегрований у сад і, таким чином, органічно вписується у загальний настрій. В якийсь момент вам, можливо, навіть доведеться спочатку пошукати, якщо вам дійсно потрібно дістатися кришки люка. Але навіть якщо використовується кілька садового каміння, пошук не повинен зайняти багато часу.

ГАЛЕРЕЯ РЕАЛІЗАЦІЇ


декоративні кришки для люків Eco stone   декоративні кришки для люків Eco stone

декоративні кришки для люків eco stone   декоративні кришки для люків eco stone   декоративні кришки для люків eco stone

Декоративна кришка "ФОРМОВА КУЛЯ" eco stone  Декоративна кришка "ВОГНЯНА КУЛЯ" eco stone