Красиві та функціональні прикраси з бетону для вашого саду та басейну.

Штучні камені, також відомі як штучні скелі, є штучними спорудами, що нагадують природні камені. Вони часто використовуються в ландшафтному дизайні та дизайні саду, щоб додати природний відтінок відкритому простору. Штучні скелі можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи бетон, смоли чи пластик.

Наскельні прикраси - чудовий спосіб внести трохи оригінальності до архітектури саду.

Штучні скелі з бетону виглядають справжніми гірськими скелями, які можна побачити під час походів, підкорюючи нові вершини. Такі чудові прикраси можуть стати чудовою та невід'ємною частиною архітектури саду. Крім ландшафтного дизайну, штучне каміння також використовується в багатьох інших цілях, включаючи парки розваг, зоопарки та акваріуми. Їх можна використовувати для створення реалістичних місць проживання тварин та додавання природних елементів до експонатів.

Крім того, виняткова точність та увага до деталей роблять такий штучний склад невідмінним від його природного аналога.

Штучні скелі eco stone

Штучні скелі - це зовсім інноваційний підхід до всіх видів декоративних форм як зовні, так і всередині деяких будівель.

Штучні скелі стануть чудовим рішенням для невеликих присадибних ділянок, де облаштування рокарію вже не буде запаморочливим завданням. Крім того, штучні скелі відмінно підійдуть у великих парках як атракціон для пішоходів, або в торгових центрах у невеликих оазах, де можна на хвилинку присісти на лаву і відпочити від суєти.

Однією з основних переваг використання штучного каміння є те, що з ними набагато легше працювати, ніж із справжнім камінням. Вони легкі, їх можна легко переносити та розміщувати у будь-якому місці. Крім того, штучні камені не вимагають такого ж рівня догляду, як справжні, адже вони не псуються з часом, їх також можна покрити природними водоростями або мохом.

Штучне каміння також можна формувати та надавати їм різні розміри та форми відповідно до конкретних потреб ландшафтного проекту. Це забезпечує велику гнучкість дизайну та можливість створювати унікальні та візуально привабливі відкриті простори.

Імітація каміння зазвичай виконується на спеціальній підконструкції, якій необхідно надати відповідної форми. Потім усю цю справу заливають бетоном і формують. Таким чином створюються гарні виступи, уступи скель, глибокі тріщини та сходи. Така конструкція чудово виглядатиме в різних типах громадських приміщень. Довша скельна освіта також може бути фасцією, мета якої — відвернути увагу від не дуже естетичного фасаду. Все залежить від нашої ідеї.

В цілому, штучні скелі є зручною і простою у догляді альтернативою справжньому каменю в різних місцях і може використовуватися для надання природності будь-якому відкритому простору.

штучні скелі eco stone

Чарівність сучасних декоративних дизайнів.

До наших проектів входять, серед іншого, водоспади, печери, гроти, ставки, декоративні кришки для люків, полімерні доріжки - кам'яний килим, штучні річки та фонтани. Кордони створення цих сучасних декоративних систем встановлюються лише уявою, і ми все ще отримуємо більше форм та натхнення.

Використовуючи штучний камінь та численні декоративні елементи, ми створюємо комплексні просторові рішення. Ми створюємо архітектурні мініатюри, фасади будівель та паркани, що імітують натуральний камінь, цеглу та інші просторові конструкції. Такі сучасні декоративні системи прикрасять ваше найближче оточення, а також місця розваг чи оази спокою. Варто зважати на це рішення при оформленні простору навколо.

Цікаві ідеї для саду.

Хіба ми не любимо відпочивати біля води? Звук падаючої води не тільки гарний, а й терапевтичний. Отже, довірте нам свій сад, і ми знайдемо цікаві рішення для розвитку простору. Ми можемо побудувати штучні водоспади, вода з яких з шумом падає зі скелі і заглушує шум і метушню міста, або штучний струмок у саду, що дзюрчить у тиші, що дає полегшення після трудового дня. Все це можна прикрасити декоративними скелями для саду, розставленими довкола води.

Будемо раді запропонувати цікаві рішення для саду!

ECO STONE – це люди, захоплені створенням пейзажів із кольорового декоративного бетону. Ми — компанія, здатна змінити навколишнє середовище так, щоб втілити в життя мрії не лише кожного любителя саду, а й тих, хто чутливий до естетики та мистецтва. Все це завдяки групі садових архітекторів, які мають цікаві ідеї для саду.

Будемо раді реалізувати наші цікаві ідеї для саду

Ми проектуємо та виготовляємо оригінальні кам'яні композиції, каскади, бетонні басейни будь-якої форми, а також струмки, штучні струмки, тераси, сходи, підпірні стіни, декоративні стіни тощо. Навички та можливості використовуваної нами технології можна використовувати і для облаштування оригінальних сільських та сучасних інтер'єрів.

Випробуйте чари штучного струмка у вашому саду.

Ми адаптуємо наші проекти до очікувань кожного клієнта, щоб кожен, хто скористається нашими послугами, отримав задоволення від того, що став володарем унікального та неповторного твору мистецтва, що є досконалим наслідуванням творів природи. Ми виготовляємо величезні кам'яні блоки та штучні камені для саду на місці без використання важкої техніки, з використанням новітніх технологій, отримуючи пластичний, водостійкий бетон, який набагато міцніший і легший за традиційний. Серед цих декоративних каменів чудово виглядатиме пологий струмок або штучний струмок. Він приголомшливо виглядатиме в саду.

Варто обрати наші штучні скелі для свого саду
Ми захищаємо бетонні конструкції таким чином, щоб отримати довговічність та стійкість до погодних умов, завдяки чому вони радуватимуть користувачів довгі роки. Наші роботи відповідають двом найважливішим для клієнта критеріям: ефект і ціна, відносно невисока в порівнянні, наприклад, зі справжнім камінням та камінням.

ГАЛЕРЕЯ РЕАЛІЗАЦІЇ


штучні скелі Eco stone   штучні скелі eco stone

штучні скелі eco stone   штучні скелі eco stone   штучні скелі eco stone