Кам'яний килим

Кам'яний килим – дуже цікаве рішення, здатне замінити традиційні тротуари перед будинком. Основним будівельним матеріалом у даному випадку є частинки української мармурової крихти різних кольорів із полімерним сполучним. Як сполучна використовується епоксидна смола або поліуретанова смола. Найбільшою перевагою такого рішення є надзвичайна довговічність, а закінчений кам'яний килим виглядає просто феноменально. Що важливо, підкладка, виготовлена за цією технологією, не викликає проблем при регулярному чищенні та догляді, стійка до закінчення часу. Приймаючи рішення про вибір кам'яного килима, ви можете мати дуже великий вплив на остаточний вигляд і тип матеріалів, що використовуються.

полімерні доріжки

Полімерні доріжки – кам'яний килим.

Кам'яний килим відрізняється довговічністю, широким застосуванням та оригінальним декоративним дизайном. Залежно від обраного агрегату система доступна у багатьох варіантах кольору. Це чудова альтернатива традиційним підлогам, яка може з успіхом замінити дерево, керамічну плитку та інші матеріали.

Переваги використання кам'яних килимів
Кам'яний килим — дуже практичне рішення, завдяки тому, що він не схильний до несприятливих зовнішніх факторів (наприклад, морозу, вогню або вологи). Крім того, він витримує навіть серйозні механічні навантаження і не вступає в реакцію із сіллю та іншими хімічними речовинами. Немає жодної загрози того, що матеріал розтріскається, потьмяніє або втратить свої візуальні властивості. Також він повністю стійкий до пилу та пилу, що дуже важливо у разі алергії.

Безпека та зручність використання кам'яних «килимів».
Смола, що використовується, захищає від ковзання, що значно підвищує безпеку при використанні підлоги. Кам'яний килим, завдяки своїй специфічній поверхні, має чудові звукоізоляційні властивості. Крім того, його структура робить його відмінним матеріалом для теплої підлоги. Все в цілому приємно на дотик і відносно м'яке, завдяки поєднанню каменів з гнучкою смолою.

Властивості кам'яного килима
Найбільшою перевагою використання кам'яних килимків є їхня універсальність. Вони чудово замінюють інші види підлог та підходять для використання як усередині будинку чи квартири, так і на терасі та у дворі будинку. Незалежно від типу основи, кам'яний килим легко укладається, а кінцевий ефект виходить надзвичайно міцним. Важливо відзначити, що матеріал практично повністю складається з натурального заповнювача, що робить технологію кам'яного килима екологічно чистою. Додаючи стійкість до обробки дорожньою сіллю, підлога, зроблена таким чином, буде одночасно стильною і надзвичайно функціональною.

Стійкість до перепадів температур – одна з характеристик кам'яного килима. Також важлива його нечутливість до вологи та вогнестійкість. Особливістю цього смоляного покриття є відсутність швів або стиків, які в традиційних підлогах настільки маркі і сколюються, що вода потрапляє під поверхню, викликаючи розтріскування плитки при замерзанні. Важливо відзначити, що ми можемо зробити кам'яний килим із української мармурової крихти.

Цей субстрат є одним із найбільш часто вибираних для терас або балконів у наших широтах. Смола, що зв'язує заповнювач, дуже довго залишається блискучою, надаючи кам'яному килиму ефекту свіжості.

  

Зовнішній вигляд також має значення
Всі вищеперелічені властивості якісного кам'яного килима, безумовно, надзвичайно важливі та впливають на зручність використання та довговічність покриття. Однак слід звернути увагу на візуальні властивості поверхонь, оформлених у цій технології. Яких ефектів можна досягти, використовуючи різні відтінки каміння на «килимі» перед будинком?

  • Однобарвна, проста поверхня – для людей, які люблять простоту та витончений стиль. Відтінок можна легко адаптувати до зовнішнього стилю будинку, завдяки чому підкладка не надто виділятиметься, і свою функцію вона виконуватиме на сто відсотків, прослужит не один сезон.
  • Меланж або мозаїка – суміш каміння різного кольору або елементів близького кольору, але різної насиченості. Таке оздоблення привертає більше уваги.
  • Різнокольорові хвилі - кам'яний килим із цікавим хвилястим мотивом користується популярністю у покупців. Його можна знайти у відтінках сірого, бежевого та коричневого.
  • Квадратні та прямокутні візерунки – кам'яні килими з регулярним малюнком у ромби або прямокутники ідеально підходять для покриття тераси, сходів або тротуарів перед будинком.
  • Квіткові мотиви, зірки та інші форми - кам'яний килим у цьому стилі укладати звичайно складніше, тому що вимагає від виконавця творчості та майстерності, але кінцевий ефект може перевершити найсміливіші очікування.

Вищевказані типи, звісно, є вичерпними. Якщо ви серйозно ставитеся до кам'яного килима перед своїм будинком, подумайте, який стиль та колірна гама підійдуть вам найкраще, а потім зв'яжіться з нами.

Одне можна сказати напевно – кам'яний килим дає багато можливостей з погляду стильного розвитку простору та може чудово працювати як у сучасних будинках, так і у будинках класичного стилю. Це, у поєднанні зі згаданими технологічними властивостями, змушує дедалі більше людей вибирати у своєму саду кам'яні килими. Звичайно, все варто ретельно спланувати і місце для невеликої кількості зелені є основою для кожної власності. Наші фахівці проконсультують, порадять та підберуть найкраще рішення.

Кам'яний килим – рішення для всіх
Кам'яний килим може стати чудовою заміною стандартного облицювання - плитки, панелей або навіть бруківці. Він справді процвітають у цій ролі. Його відрізняє насамперед висока стійкість до зовнішніх факторів, простота догляду та стійкість до перебігу часу. Це стосується як функціональних, і естетичних питань. Кам'яні килими довго зберігають свої властивості.

Де замовити полімерне покриття кам'яний килим?

Якщо ви шукаєте цікаве рішення для вашої оселі, зв'яжіться з ECO-STONE. Будемо раді реалізувати вашу ідею!